Комунальне некомерційне підприємство "Сарненська центральна районна лікарня"
Сарненської міської ради

На Сарненщині відкрито бактеріологічну лабораторію

    24 грудня цього року на базі колишньої Районної лікарні (вузлової) після реконструкції та сучасних ремонтів відкрили бактеріологічну лабораторію, в якій зможуть проходити обстеження жителі Сарненського району. На подію завітали голова районної ради Руслан Серпенінов, головний лікар КНП «Сарненська ЦРЛ» Василь Іванюк.
         Ремонті роботи були проведені за кошти ЦРЛ та власними силами. За кошти районного бюджету було придбано термостат. Сучасне обладнання (автоматизовані аналізатори, шафи біологічної безпеки, центрифуги, автоклави, термостати та інше) дозволить максимально швидко виконати різні дослідження. Ця лабораторія буде обслуговувати працівників бюджетних установ, а також усіх бажаючих, хто потребує різних видів обстеження.       
          Надавати послуги будуть високопрофесійні працівники. Виробнича спроможність обстежень становить 30 - 50 чоловік у день. Якісне бактеріологічне обстеження дає змогу забезпечувати найкращий контроль за лікуванням хворих. Проведення аналізів у медичному закладі вигідне і для лікарні, адже дає значну економію та отримання додаткових коштів. Якщо раніше лікарня користувалася платними послугами місцевої районної санепідемстанції, то тепер усі бактеріологічні дослідження пацієнтів будуть здійснюватися працівниками новоствореної бактеріологічної лабораторії 

ЦРЛ. 
      Як відзначив Руслан Серпенінов, відкриття лабораторії важливе не лише з медичного аспекту, а й дозволило створити нові робочі місця. Професія лікаря є надзвичайно важливою для суспільства. Завдання влади усіх рівнів − забезпечити належний рівень надання медичних послуг, а також належний рівень заробітної плати лікарів та медичних працівників. Тільки у 2019 році з районного бюджету додатково спрямували на медичну галузь майже 30 млн грн.
        Тож сьогодні працівники лабораторії з упевненістю приступають до роботи, запевняючи, що “краще самому упередити хворобу та знати все про свій стан здоров’я”.

Організаційний відділ районної ради